W piątek po godz. 17 przy Wzgórzu Słowiańskim tramwaj linii 1 zderzył się z osobową skodą. Kobieta kierująca autem trafiła do szpitala.
Do wypadku doszło w momencie, gdy kierująca skodą chciała skręcić w lewo z ul. Słowiańskiej na parking przy Wzgórzu Słowiańskim i nie zauważyła jadącego z tyłu tramwaju. W rezultacie tramwaj uderzył w bok skody. Na miejscu interweniowały wszystkie służby.
Ruch tramwajów był zablokowany na 4 godziny. Tramwaje linii 1, 8, 70 w obu kierunkach zostały skierowane objazdem przez pl. Staszica, Drobnera i pl. Bema, a autobusy "za tramwaj" kursowały wzdłuż ul. Słowiańskiej (pl. Bema - Dworzec Nadodrze - pl. Bema). Utrudnienia zostały usunięte po godz. 21.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze