Reklama

Wrocław: Tramwaj zderzył się na samochodem na Słowiańskiej [ZDJĘCIA]

24/06/2022 19:46

W piątek po godz. 17 przy Wzgórzu Słowiańskim tramwaj linii 1 zderzył się z osobową skodą. Kobieta kierująca autem trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w momencie, gdy kierująca skodą chciała skręcić w lewo z ul. Słowiańskiej na parking przy Wzgórzu Słowiańskim i nie zauważyła jadącego z tyłu tramwaju. W rezultacie tramwaj uderzył w bok skody. Na miejscu interweniowały wszystkie służby.


Ruch tramwajów był zablokowany na 4 godziny. Tramwaje linii 1, 8, 70 w obu kierunkach zostały skierowane objazdem przez pl. Staszica, Drobnera i pl. Bema, a autobusy "za tramwaj" kursowały wzdłuż ul. Słowiańskiej (pl. Bema - Dworzec Nadodrze - pl. Bema). Utrudnienia zostały usunięte po godz. 21.

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości