W sobotę, o godz. 17.45 tramwaj linii 19, jadący w stronę centrum ulicą Pilczycką, uszkodził sieć trakcyjną. Utrudnienia trwały wyjątkowo długo.
Do uszkodzenia sieci trakcyjnej nad torowiskiem wzdłuż ulicy Pilczyckiej doszło na wysokości ulicy Modrej i Animy. Pasażerowie informowali, że tramwaje kursują tylko do pętli Pilczyce, a dalej najprawdopodobniej trasę obsługują autobusy "za tramwaj".
"Najprawdopodobniej", bo MPK nie poinformowało ani o zdarzeniu, ani o objazdach czy zastępczej komunikacji. Zdarzenie przypadło niefortunnie na czas dojazdu kibicówów na mecz na stadionie Tarczyński Arena. Tramwaj blokował torowisko do późnych godzin - musiał interweniować dźwig.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze