Reklama

Wrocław: Tramwaj zerwał sieć trakcyjną na ulicy Pilczyckiej

29/07/2023 19:23

W sobotę, o godz. 17.45 tramwaj linii 19, jadący w stronę centrum ulicą Pilczycką, uszkodził sieć trakcyjną. Utrudnienia trwały wyjątkowo długo.

Do uszkodzenia sieci trakcyjnej nad torowiskiem wzdłuż ulicy Pilczyckiej doszło na wysokości ulicy Modrej i Animy. Pasażerowie informowali, że tramwaje kursują tylko do pętli Pilczyce, a dalej najprawdopodobniej trasę obsługują autobusy "za tramwaj".


"Najprawdopodobniej", bo MPK nie poinformowało ani o zdarzeniu, ani o objazdach czy zastępczej komunikacji. Zdarzenie przypadło niefortunnie na czas dojazdu kibicówów na mecz na stadionie Tarczyński Arena. Tramwaj blokował torowisko do późnych godzin - musiał interweniować dźwig.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości