Reklama

Wrocław: Trują zwierzęta na działkach? Zarząd ROD apeluje o ostrożność

20/04/2023 09:56

Z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności podczas spacerów ze swoimi zwierzętami skierował się do działkowiczów Zarząd ROD "Gajowice". Mieszkańcy zgłaszają, że ktoś podtruwa koty. 

Komunikat wystosowano do korzystających z terenu ogródków działkowych ROD "Gajowice". Jedna z osób poinformowała, że już dwa koty zostały podtrute po zjedzeniu czegoś na tym terenie. - Okoliczni mieszkańcy spacerują z pieskami. Dotarły do mnie informacje, że ktoś podtruwa zwierzęta - potwierdza nam Sławomir Suwała, prezes Zarządu ROD "Gajowice".


Aby przestrzec spacerowiczów wywieszono komunikat.


"W związku z pojawiającymi się informacjami o podtruwaniu zwierząt na terenie naszego ogrodu, Zarząd ROD "Gajowice" zwraca się z prośbą do właścicieli czworonogów o zachowanie szczególnej ostrożności podczas spacerów - czytamy w komunikacie Zarządu ROD "Gajowice".

Reklama

Prezes apeluje, żeby właściciele czworonogów pilnowali swoich psów i kotów, aby nie jadły czegoś podejrzanego.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości