Reklama

Wrocław: Trwa obława na bandytów z Grabiszyńskiej. Policjant w szpitalu

17/01/2022 19:57

Policji wciąż nie udało się zatrzymać trójki bandytów, którzy w poniedziałek ukradli paliwo z jednej ze stacji we Wrocławiu, a potem - uciekając - ranili jednego z policjantów. Podczas pościgu policja przestrzeliła opony uciekającego audi. Samochód wpadł wtedy na torowisko tramwajowe, a kierowca i dwaj pasażerowie rzucili się do ucieczki pieszo. - Podczas akcji potrącony został jeden z funkcjonariuszy - potwierdził portalowi TuWroclaw.com Kamil Rynkiewicz z policji.

- Policjanci z Grabiszynka otrzymali informację, że mężczyźni jadący audi dokonali kradzieży paliwa na jednej ze stacji we Wrocławiu - mówi Kamil Rynkiewicz z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Podczas próby zatrzymania, złodzieje ruszyli do ucieczki. Gdy na ul. Grabiszyńskiej auto wreszcie się zatrzymało jeden z funkcjonariuszy próbował otworzyć drzwi do samochodu. Pojazd nagle ruszył, potrącając policjanta. 


Policjanci oddali strzały ostrzegawcze, przestrzelili także oponę w samochodzie. Audi wpadło wówczas na torowisko tramwajowe i tam się zatrzymało. Trzej podróżujący nim mężczyźni zaczęli uciekać pieszo.

Dotąd nie udało się ich zatrzymać.

Reklama

Ranny policjant trafił do szpitala. - Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi Rynkiewicz.


M

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości