Reklama

Wrocław: W takiej dziurze można zostawić koło. Po interwencji postawili barierkę

11/03/2023 21:20

O wielkiej dziurze w jezdni na Krętej na Nadodrzu niedaleko przedszkola poinformowali w sobotę mieszkańcy osiedla. "Po zmroku można tam zostawić koło z częścią zawieszenia" - napisał wrocławianin. Interweniowano w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu. 

Ulica Kręta, w pobliżu skrzyżowania z Ołbińską - to tu nieopodal przedszkola mieszkaniec sfotografował wielką dziurę w jezdni. I jak sam napisał, po zmroku można uszkodzić auto. I faktycznie, wygląda to fatalnie. ZDiUM otrzymał zgłoszenia od mieszkańców i po kilku godzinach pojawiły się prowizoryczne barierki oraz znak ostrzegający o zwężeniu drogi.


- A w poniedziałek sajgon będze, jak ruszą rodzice z dzieciakami do przedszkola - skomentował jeden z mieszkańców.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości