O wielkiej dziurze w jezdni na Krętej na Nadodrzu niedaleko przedszkola poinformowali w sobotę mieszkańcy osiedla. "Po zmroku można tam zostawić koło z częścią zawieszenia" - napisał wrocławianin. Interweniowano w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu.
Ulica Kręta, w pobliżu skrzyżowania z Ołbińską - to tu nieopodal przedszkola mieszkaniec sfotografował wielką dziurę w jezdni. I jak sam napisał, po zmroku można uszkodzić auto. I faktycznie, wygląda to fatalnie. ZDiUM otrzymał zgłoszenia od mieszkańców i po kilku godzinach pojawiły się prowizoryczne barierki oraz znak ostrzegający o zwężeniu drogi.
- A w poniedziałek sajgon będze, jak ruszą rodzice z dzieciakami do przedszkola - skomentował jeden z mieszkańców.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze