Od 18 września zapłacimy za parkowanie na dwóch ulicach osiedli Powstańców Śląskich i Gajowice. Miasto postawi tam 10 parkomatów.
Na ulicy Zaporoskiej opłatami zostaną objęte 93 miejsca po obu stronach, na odcinku od Grabiszyńskiej do Kruczej. Stanie tu osiem parkomatów. Z kolei 39 miejsc postojowych na ulicy Szczęśliwej wyznaczono obustronnie, na odcinku od Zaporoskiej Zielińskiego. Tutaj będą działać dwa parkomaty.
Wyznaczone miejsca znajdują się w podstrefie XIV Strefy Płatnego Parkowania. Za postój zapłacimy: 3 zł za pierwszą godzinę postoju, 3,10 zł za drugą godzinę, 3,30 zł za trzecią godzinę, a za czwartą i każdą kolejną - 3 zł.
ZDiUM podkreśla, że o wdrożenie opłat na tych ulicach wnioskowali mieszkańcy wraz z radami osiedli.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze