Po godz. 19:00 MPK Wrocław poinformowało, że na alei Różyckiego doszło do awarii sieci trakcyjnej. W związku z tym były utrudnienia dla pasażerów tramwajów linii 9, 17 i 33.
Aktualizacja, godz. 20:06
Ruch tramwajów na al. Różyckiego został przywrócony.
Wcześniej informowaliśmy:
Na alei Różyckiego trwa naprawa sieci trakcyjnej. MPK informuje, że tramwaje linii 9, 17, 33 w kierunku Sępolna zostały skierowane do pętli ZOO. Ponadto zadysponowano autobusy "za tramwaj" w relacji pl. Grunwaldzki - Piastowska - Sienkiewicza - Różyckiego - Stadion Olimpijski - pl. Grunwaldzki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze