Utrudnienia dla pasażerów MPK. Na pętli tramwajowej na Sępolnie wykoleił się tramwaj linii 17.
***Aktualizacja, godz. 11:30***
Ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy przejazdu.
***
- Wykoleił się tramwaj linii 17 jadący do pętli Sępolno. Na miejscu są już specjaliści z Centali Ruchu, którzy jak najszybciej pracują nad ustawieniem tramwaju na szynach - powiedział nam Mikołaj Czerwiński, rzecznik prasowy MPK Wrocław.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze