Reklama

Wrocław: Wykolejenie tramwaju na Arkadach. Torowisko nie doczekało się remontu

23/06/2022 14:20

W piątek po godz. 14 w obrębie skrzyżowania Piłsudskiego ze Świdnicką wykoleił się tramwaj. Torowisko jest w planie do remontu, ale na razie nie udało się rozstrzygnąć przetargu na tę inwestycję.

***AKTUALIZACJA, godz. 15.30***


MPK Wrocław poinformowało o zakończeniu utrudnień na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Powstańców Śląskich. Tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.


***


Utrudnienia w ruchu na Świdnickiej i Powstańców Śląskich po wykolejeniu tramwaju awaryjnego, czyli skierowanego na tory, by zastąpił inny, zepsuty skład. Na miejscu są obecni pracownicy, którzy naprawiają tory.


Ten odcinek torowiska, na ulicy Świdnickiej od placu Kościuszki do Piłsudskiego, jest w fatalnym stanie technicznym i ma być remontowany w najbliższych miesiącach. Na razie nie udało się rozstrzygnąć przetargu, bo oferty złożone MPK Wrocław są o 2-2,5 mln zł zbyt drogie. 

Reklama

Tramwaje linii 7 do Kleciny kursują przez Kołłątaja i Piłsudskiego, linia 20 do Oporowa od pl. Orląt Lwowskich przez Piłsudskiego, a 6 na Krzyki i 7 na Klecinę - przez Sądową, pl. Legionów i Piłsudskiego.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości