W sobotnie popołudnie tramwaj linii 9 wykoleił się na pętli Sępolno. Były utrudnienia w ruchu.
Tramwaj linii 9 wykoleił się na łuku za rozjazdem. Pasażerowie, którzy widzieli zdarzenie, relacjonują, że motorniczy jechał za szybko.
Na miejscu interweniował nadzór ruchu MPK, a tramwaj został z powrotem wstawiony na torowisko przez dźwig.
Nie ma już utrudnień na tym odcinku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze