Do wypadku doszło po godz. 11 w poniedziałek, 29 maja, na pl. Bema we Wrocławiu. Zderzyły się tam bus z osobową toyotą Aygo.
***AKTUALIZACJA, godz. 15***
Miejsce wypadku zostało uprzątnięte. Tramwaje wróciły na swoje stałe trasy przez pl. Bema.
***
Są utrudnienia dla kierowców przejeżdżających w tej chwili przez pl. Bema. W miejscu wypadku pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego oraz ratownicy medyczni.
Wypadek spowodował także utrudnienia dla pasażerów MPK Wrocław;
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze