Po godzinie 13 na skrzyżowaniu Alei Wielkiej Wyspy i Olszewskiego na wrocławskim Biskupinie osobówka zderzyła się z tramwajem. MPK jeździ objazdami, są utrudnienia.
Okoliczności tego zdarzenia nie są na razie znane. Najprawdopodobniej kierująca osobówką nie ustąpiła pierwszeństwa tramwajowi. - Samochody jadące od Biskupina mają światło do skrętu w tym samym czasie co tramwaje i pewnie Pani tak skręciła, z tego co można wywnioskować po uszkodzeniach - podają internauci. Najprawdopodobniej nie ma osób poszkodowanych.
Autobusy linii 115 w stronę Wojnowa, 145 w stronę Sępolna, 146 w kierunku Bartoszowic, 315 w stronę Swojczyc skierowano od ul. Tramwajowej przez ul. Dembowskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze