Reklama

Wrocław: złodzieje zabawkowych kolejek w rękach policji

04/09/2018 10:56

Policjanci z komisariatu na Starym Mieście zatrzymali 24 i 30-latka. Obaj mężczyźni podejrzani są o kradzież lokomotyw i wagonów ze sklepu z zabawkami. Za te kradzieże mogą spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

Według ustaleń śledczych mężczyźni dwukrotnie dokonali kradzież w sklepie z zabawkami, w jednym z wrocławskich centrów handlowych. Mieli sprecyzowany cel, bo ich łupem zawsze padały zabytkowe lokomotywy i wagony. Według szacunków policji w sumie ukradli towar na łączną wartość ok. 1 750 zł.


Obaj zatrzymani to mieszkańcy Wrocławia. Przyznali się po popełnienia kradzieży dokonanej wspólnie i w porozumieniu. – Jakby tego było mało, policjanci pierwszemu z zatrzymanych udowodnili dodatkowo dokonanie kradzieży rowerów. Mężczyzna działał we Wrocławiu od początku sierpnia. Policjanci przedstawili mu 4 zarzuty kradzieży rowerów – mówi st. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji.

Reklama

Wrocławscy policjanci odzyskali już część skradzionego mienia. Mężczyznom za dokonanie kradzieży grozić teraz może kara do 5 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości