Pięciu zaaskowanych mężczyzn zniszczyło w czwartek wieczorem świece chanukowe przy ul. Oławskiej we Wrocławiu. Przewrócili stojącą na ulicy konstrukcję, wcześciej wyciągając z niej flagę Izraela i podpalając ją. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. - To bandyci - ocenił sprawców prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze