- COVID dobił służbę zdrowia. Ludzie nie mogą otrzymać pomocy medycznej, bo procedury covidowe są ważniejsze niż ludzkie życie - twierdzą organizatorzy symbolicznego pogrzebu polskiej służby zdrowia, do którego doszło w poniedziałkowy wieczór przed USK przy Borowskiej.
"Znicz dla Służby Zdrowia" - pod takim hasłem 30 osób zebrało się 16 listopada o godz. 18 przed Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu, by urządzić służbie zdrowia symboliczny pogrzeb. Ich zdaniem epidemia koronawirusa sprawiła, iż pacjenci z innymi schorzeniami nie mają szans na godną pomoc medyczną w Polsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze