Reklama

Wrocławscy policjanci odzyskali kradziony samochód. 27-latek zabrał go swojemu szefowi

24/01/2020 10:37

Osobową skodę, telefony komórkowe i kilkadziesiąt porcji narkotyków zabezpieczyli funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z wrocławskich Krzyków. Zatrzymali w tej sprawie 27-letniego mieszkańca Wrocławia.

Wszystko zaczęło się w grudniu, kiedy policjanci z komisariatu przy Ślężnej dostali zgłoszenie od właściciela skody o tym, że jego pojazd został przywłaszczony przez mężczyznę, który miał dla niego pracować. 27-letni wrocławianin, mimo wielokrotnych wezwań do zwrotu auta, unikał kontaktu z jego właścicielem. Wkrótce funkcjonariusze zatrzymali całkowicie zaskoczonego mężczyznę na jednej z ulic Psiego Pola, który, jak się okazało, był już wielokrotnie notowany za różne przestępstwa.


- Policjanci podczas działań odzyskali nie tylko samochód o wartości 20 tys. zł, ale również telefon przywłaszczony przez 27-latka. Znaleźli też u niego kilkadziesiąt porcji handlowych marihuany oraz wagę do ich odmierzania - mówi Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.

Reklama

Przywłaszczony samochód wrócił do właściela. Teraz mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia. O wymiarze i wysokości kary zadecyduje sąd.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości