Reklama

Wrocławscy policjanci szukają właścicieli skradzionych przedmiotów

19/05/2022 12:03

Na Grabiszynku wpadło dwóch mężczyzn podejrzewanych o liczne kradzieże z włamaniem, a także trzeci - odpowiedzialny za sprzedawanie skradzionych przedmiotów. Kryminalni odzyskali sporo rzeczy, głównie narzędzi i sprzętu RTV. Funkcjonariusze szukają teraz właścicieli.

- Dwóch z nich włamywało się do pojazdów zaparkowanych na terenie miasta, kradnąc z nich pozostawione tam przedmioty, a trzeci z nich je sprzedawał. Część poszkodowanych oszacowała już straty na kwotę blisko 25 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali większość skradzionego mienia, która trafiła do właścicieli. Przestępcze trio usłyszało już zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem, kradzieży, a także paserstwa. 23 i 42-latkowi grozić może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności, a ich 35-letni kompan może trafić za kratki na 5 lat - informuje sierżant sztabowy Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


W chwili obecnej policjanci szukają właścicieli pozostałej części skradzionego mienia. Funkcjonariusze z Grabiszynka proszą o kontakt osoby, które padły ofiarą przestępstwa kradzieży z włamaniem i być może nie zgłaszały tego faktu policji, a rozpoznają przedmioty widoczne na zdjęciach.

Reklama

Posiadanie dowodu zakupu lub innego potwierdzenia własności ułatwi zwrot jego właścicielowi. W sprawie zabezpieczonych przedmiotów można dzwonić pod numery telefonów: 47 87 155 12 lub 47 87 155 19.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości