We wtorek Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zdecydowała, że rektorem uczelni przez kolejną kadencję będzie dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF. Wybór został dokonany jednogłośnie przez wszystkie uprawnione organy.
Wybory rektora zostały przeprowadzone w Budynku P-4 im. prof. Zdzisława Zagrobelnego. Jedynym kandydatem na to stanowisko był obecny rektor uczelni. Do 2024 roku uczelnią będzie zarządzał dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF .
Kandydaturę tę zgłosiły wszystkie uprawnione do tego organy uczelni tj. Rada Rektorów, Rada Uczelni, Uczelniana Rada Doktorantów, Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego oraz Pracownicy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze