Reklama

Wrocławskie Święto Rowerzysty 2019. Wielki peleton na ulicach miasta [ZDJĘCIA]

09/06/2019 16:19

Kilka tysięcy rowerzystów na ulicach Wrocławia i wielki rodzinny piknik na Wyspie Słodowej i Piasek - tak w skrócie wygląda tegoroczna edycja Wrocławskiego Święta Rowerzysty. Cykliści najpierw wzięli udział w wyprawie ulicami miasta (jechali m.in. ulicą Legnicką, centrum i placem Grunwaldzkim), a następnie dojechali na Wyspę Słodową.

Zanim jednak rowerzyści ruszyli w trasę, odbył się tzw. "Zlot Gwiaździsty", czyli grupowy dojazd na miejsce startu Wielkiego Peletonu. Uczestnicy imprezy wyruszyli z różnych lokalizacji w całym mieście (m.in. z Brochowa, Psiego Pola czy Leśnicy), a każda trasa była prowadzona przez przewodników. Kolejnym punktem programu był wspólny przejazd ulicami Wrocławia, który rozpoczął się na placu Nowy Targ, a następnie rodzinny piknik na Wyspie Słodowej.


W przejeździe wzięło udział około dwóch tysięcy rowerzystów. Organizatorem Wrocławskiego Święta Rowerzysty jest Wrocławia Inicjatywa Rowerowa (Rowerowy Wrocław) przy wsparciu urzędu miasta.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości