Reklama

Wyjeżdżał z parkingu przy Pasażu Niepolda. Był tak pijany, że zasnął za kierownicą

26/08/2021 22:39

Nawet 2 lata więzienia grożą 41-latkowi, który kierował autem mając w organizmie 2,4 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany, gdy wyjeżdżał z parkingu przy Pasażu Niepolda.  

Do zdarzenia doszło w środku nocy. Wrocławscy policjanci zatrzymali 41-latka, który zasnął za kierownicą, gdy wyjeżdżał osobową skodą z parkingu przy Pasażu Niepolda.


Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie 2,4 promila alkoholu. – Resztę nocy spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych – informuje sierżant Aleksandra Rodecka z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

41-latkowi grozi kara nawet do 2 lat więzienia. O jej wysokości zadecyduje sąd.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości