We wtorek, ok. godz. 11, przy pętli Poświętne wykoleił się tramwaj. Na wyłączonym z użytku odcinku torowiska pasażerowie wrocławskiego MPK byli przez pół godziny skazani na autobus zastępczy.
We wtorek przed południem nie było przejazdu dla tramwajów przy pętli Poświętne. MPK Wrocław wprowadziło tymczasowe zmiany trasy, dotyczące trzech linii tramwajowych.
Tramwaje linii 7 skierowano objazdem od Dworca Nadodrze przez pl. Staszica, ul. Reymonta, Bałtycką do ul. Żmigrodzkiej, a tramwaje linii 1 i 15 zawracają na skrzyżowaniu ul. Żmigrodzkiej i Bałtyckiej. Uruchomiono też autobus "za tramwaj", kursujący od skrzyżowania ul. Żmigrodzkiej i Bałtyckiej do pętli Poświętne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze