Do wykolejenia tramwaju doszło na Dworcu Nadodrze. Kilka linii tramwajowych musiało kursować objazdami.
Tramwaj linii 8 wykoleił się na Dworcu Nadodrze po godz. 14:30 w poniedziałek, 23 maja. Tramwaje linii 15 w kierunku Parku Południowego i linii 70 do FAT-u kursowały objazdem z pominięciem peronu południowego. Tramwaje linii 1 w kierunku Biskupina, 7 do Kleciny i 8 do Tarnogaju jeździły z pominięciem przystanku Dworzec Nadodrze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze