W czwartek, ok. godz. 7, na pętli Klecina wykoleił się tramwaj. MPK Wrocław musiało wyznaczyć objazdy dla dwóch linii tramwajowych.
Po wykolejeniu przez pętlę Klecina nie dało się przejechać, dlatego tramwaje linii nr 7 kierowano do zajezdni Borek, a trasę linii nr 17 tymczasowo skrócono do pętli Krzyki. Kursował też specjalny autobus "za tramwaj". Pojazdy MPK od godz. 8 kursują już normalnie, ale mogą notować opóźnienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze