Utrudnienia na placu Bema. Kilka minut po godzinie 15 wykoleił się tam tramwaj, blokując torowisko od ulicy Jedności Narodowej w kierunku centrum.
Składy linii 6 w obu kierunkach skierowano objazdem przez Łokietka, Chrobrego i Słowiańską, z kolei "ósemki" na Tarnogaj jeździły przez Chrobrego, Łokietka, Drobnera, most Uniwersytecki, Nowy Świat, Kazimierza Wielkiego, Widok i Teatralną.
Tramwaje linii 23 do Wrocławskiego Parku Przemysłowego skierowano przez ulicę Słowiańską, Dworzec Nadodrze, plac Staszica, Pomorską, Nowy Świat i św. Mikołaja, a linia 11 do Cmentarza Grabiszyńskiego kursowała przez Nowowiejską, Piastowską, pl. Grunwaldzki, pl. Społeczny i pl. Dominikański.
Po około 30 minutach wagon znów znalazł się na torach, a tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze