Tuż przed godziną 16 na ulicy Przyjaźni wykoleił się tramwaj linii 7. Torowisko w kierunku Kleciny jest nieprzejezdne.
Do zdarzenia doszło w momencie, gdy dwa tramwaje spotkały się na jednotorowym odcinku na ulicy Przyjaźni. "Siódemka" próbowała wycofać, ale źle zadziałała zwrotnica, jeden z wagonów wypadł z szyn.
Tramwaje linii 7 i 17 skrócono do pętli Krzyki, natomiast "szóstki" kursują do zajezdni przy ulicy Orlej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze