Na piątek zaplanowane zostały prace na skrzyżowaniu ulic świętej Katarzyny i Wita Stwosza. Na ich czas ma zostać wyłączona sygnalizacja świetlna.
– Powodem utrudnienia będą prace związane ze zmianą lokalizacji szaf sterowniczych – poinformowała Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Zakończenie prac planowane jest do końca dnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze