Do wypadku doszło wieczorem w niedzielę, 26 marca. Rozbite auta blokują dwa pasy ruchu. Przejazd w stronę Trzebnicy lub północnych osiedli Wrocławia jest mocno utrudniony.
Wypadek na węźle Wrocław Północ. Dwa auta osobowe zderzyły się około godz. 19 na zjeździe z autostradowej obwodnicy Wrocławia na drogę S5. Po wypadku samochody blokują lewy i prawy pas ruchu. Inne pojazdy mogą przejeżdżać jedynie pasem środkowym. Kierowcy, którzy chcieli jechać w stronę Trzebnicy lub na węźle zjechać np. do wrocławskich osiedli Polanowice czy Poświętne muszą liczyć się z tym, że przejazd zabierze więcej czasu niż zwykle.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze