Reklama

Wypadek na AOW. Rozbite auta blokują przejazd na węźle z drogą S5

26/03/2023 19:57

Do wypadku doszło wieczorem w niedzielę, 26 marca. Rozbite auta blokują dwa pasy ruchu. Przejazd w stronę Trzebnicy lub północnych osiedli Wrocławia jest mocno utrudniony.

Wypadek na węźle Wrocław Północ. Dwa auta osobowe zderzyły się około godz. 19 na  zjeździe z autostradowej obwodnicy Wrocławia na drogę S5. Po wypadku samochody blokują lewy i prawy pas ruchu. Inne pojazdy mogą przejeżdżać jedynie pasem środkowym. Kierowcy, którzy chcieli jechać w stronę Trzebnicy lub na węźle zjechać np. do wrocławskich osiedli Polanowice czy Poświętne muszą liczyć się z tym, że przejazd zabierze więcej czasu niż zwykle.



k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości