Dzisiaj, 9 października, po godz. 10.00 w tramwaj linii 19 uderzył rozpędzony bus. Na szczęście, nikomu nic się nie stało, choć niewiele brakowało.
Bus wyjeżdżał z podporządkowanej. Tramwaj linii 19 jechał na swoim "zielonym". Nie wiadomo, czy kierowca nie zauważył nadjeżdżającego tramwaju, ale z dużą prędkością wyjechał na tory, prosto pod jadący tramwaj. Tak doszło do zderzenia.
Na szczęście, pasażerom i kierowcy nic się nie stało. Są jednak utrudnienia. Tramwaje linii 18 i 19 jeżdżą objazdem przez ul. Milenijną, Legnicką, pl. Jana Pawła II i most Sikorskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze