Dziś, tuż po godzinie 18 na ul. Legnickiej w stronę centrum zderzyły się dwa auta - mercedes i fiat. Drugi z pojazdów ugrzązł na torowisku. Jedna osoba została ranna.
Aktualizacja, godz. 19.30
Tramwaje wracają na swoje stałe trasy przejazdu.
***
W wyniku zderzenia z mercedesem osobowy fiat dachował i wjechał na torowisko tramwajowe. Rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu Aleksandra Freus podaje, że jedna osoba została poszkodowana. - Na razie bliższe okoliczności tego zdarzenia nie są znane- dowiadujemy się. Na miejscu jest obecny zespół ratowników, działania służb trwają.
Jak podaje MPK, tramwaje linii 3, 10, 31 i 33 skierowano objazdem ul. Śrubową, Robotniczą. Zadysponowano autobusy "za tramwaj" w relacji Zachodnia (Stacja Kolejowa) - pl. Orląt Lwowskich.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze