Reklama

Wypadek na Legnickiej. Auto dachowało i ugrzęzło na torowisku [ZDJĘCIA]

15/06/2023 18:32

Dziś, tuż po godzinie 18 na ul. Legnickiej w stronę centrum zderzyły się dwa auta - mercedes i fiat. Drugi z pojazdów ugrzązł na torowisku. Jedna osoba została ranna.

Aktualizacja, godz. 19.30


Tramwaje wracają na swoje stałe trasy przejazdu.


***


W wyniku zderzenia z mercedesem osobowy fiat dachował i wjechał na torowisko tramwajowe. Rzeczniczka  Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu Aleksandra Freus podaje, że jedna osoba została poszkodowana. - Na razie bliższe okoliczności tego zdarzenia nie są znane- dowiadujemy się. Na miejscu jest obecny zespół ratowników, działania służb trwają.


Jak podaje MPK, tramwaje linii 3, 10, 31 i 33 skierowano objazdem ul. Śrubową, Robotniczą. Zadysponowano autobusy "za tramwaj" w relacji Zachodnia (Stacja Kolejowa) - pl. Orląt Lwowskich.

Reklama

 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości