W piątek, ok. godz. 15, na skrzyżowaniu ulic Reymonta i Kraszewskiego doszło do wypadku bez udziału pojazdów MPK. Były utrudnienia w kursowaniu tramwajów, uruchomiono komunikację zastępczą.
Tramwaje linii 14, 15 i 24 skierowano objazdem od pl. Staszica przez Dworzec Nadodrze, Trzebnicką i Żmigrodzką do pętli Poświętne w obu kierunkach. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji pl. Staszica - Osobowice. Ruch został już przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze