Reklama

Wypadek radiowozu na sygnałach. Policjantka przejechała na czerwonym świetle

14/04/2024 19:00

Policjantka, która na sygnałach jechała ulicą Legnicką we Wrocławiu zderzyła się z kierowcą audi. Funkcjonariuszka miała czerwone światło. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło po godzinie 18. Policjantka poruszając się ulicą Legnicką w stronę centrum oznakowanym radiowozem na sygnałach zderzyła się z 35-letnim kierowcą audi. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca, który wyjeżdżał z ulicy Rysiej miał zielone światło, a policjantka czerwone. - Policjantka poruszała się pojazdem uprzywilejowanym, niestety nie zachowała należnej ostrożności i zderzyła się z innym kierowcą - relacjonuje Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Na szczęście nikt nie został ranny, jednak na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe. Prawy pas jezdni na wysokości ulicy Małopanewskiej jest zablokowany. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.


klo

outsourcing IT Warszawa

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/07/2025 11:26
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości