W poniedziałek, po godz. 20, na ulicy Żmigrodzkiej doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem samochodu osobowego i tramwaju. Miały miejsce utrudnienia w ruchu, kursowała komunikacja zastępcza.
Do wypadku doszło przy pętli Poświętne. W wyniku tego zdarzenia tramwaje linii 1, 7 i 15 zawracały na skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej i Żmigrodzkiej. Pojazdy linii 15 (Park Południowy) kursowały objazdem przez ul. Żmigrodzką, Trzebnicką i Dworzec Nadodrze do pl. Staszica. Tramwaje linii 1 (Biskupin) i 7 (Klecina) jechały przez ul. Bałtycką, Reymonta i pl. Staszica. MPK rozwozi pasażerów autobusami "za tramwaj" w relacji Poświętne - Karłowice.
Zakończyły się już utrudnienia i tramwaje powróciły na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze