Reklama

Z torowiska na moście Osobowickim odpadło pół metra szyny. Dezorganizacja ruchu MPK

12/02/2018 08:42

Nowy tydzień dla wrocławskiej komunikacji miejskiej zaczął się pechowo: od awarii torowiska na moście Osobowickim, z powodu której pięć linii tramwajowych i dwie autobusowe przez cztery godziny kursowały objazdami, a między placem Staszica i Osobowicami jeździł specjalny autobus zastępczy. 

Z powodu usterki technicznej tramwaje i autobusy w godzinach 8-12 nie mogły przejechać przez most Osobowicki w kierunku Osobowic. Z torowiska odpała szyna, bo była mocno zużyta. Na miejscu przez kilka godzin pracowała ekipa Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu. W tym czasie MPK Wrocław musiało zorganizować poranny ruch w mieście inaczej.


Tramwaje linii 14 i 24, jadące na Osobowice, zostały skierowane do pętli Poświętne, a te jadące w przeciwnym kierunku (do FAT) oraz linia nr 15 - przez Żmigrodzką, Trzebnicką i Dworzec Nadodrze. Autobusy linii K i 142 zatrzymywały się na przystanku "Most Osobowicki" dla linii 129.  Kursowały też autobusy "za tramwaj" w relacji pl. Staszica - Osobowice.

Reklama

W południe tramwaje i autobusy wróciły na swoje stałe trasy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości