12 maja przypada Międzynarodowy Dzień Zdrowych Dziąseł. Z tej okazji Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu organizuje dzień otwarty, podczas którego można się przebadać pod kątem krwawienia dziąseł, nieświeżego oddechu i odsłaniania szyjek zębowych, a także przejść profilaktyczny przegląd jamy ustnej.
We wtorek 12 maja między godziną 12:00 a 15:00 specjaliści z Poradni Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej i Przyzębia przy ulicy Krakowskiej 26 będą przeprowadzać darmowe badania profilaktyczne. To szansa na skonsultowanie ewentualnego krwawienia z dziąseł czy odsłaniających się szyjek zębowych u periodontologów, czyli stomatologów, którzy są ekspertami od wszystkiego, co otacza i utrzymuje nasze zęby na swoim miejscu – dziąseł, kości i błony śluzowej jamy ustnej.
To właśnie oni zajmują się leczeniem stanów zapalnych i ratowaniem pacjentów przed koniecznością usuwania zębów czy zaawansowaną paradontozą, która nie tylko niszczy uzębienie, ale też sprzyja rozwojowi cukrzycy, reumatyzmu czy chorób serca.
Żeby skorzystać z darmowej wizyty, należy zapisać się telefonicznie pod numerem infolinii 71 718 62 92 lub osobiście w budynku UCS przy ul. Krakowskiej 26. Podczas zgłoszenia wystarczy podać hasło „Dzień Otwarty”.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze