Duże ilości narkotyków trafiły w ręce policjantów, którzy rozpracowali parę handlująca zabronionymi substancjami.
Para zajmowała się handlem narkotykami na osiedlu Nowy Dwór we Wrocławiu. Policjanci najpierw zatrzymali 40-letnią kobietę, następnie jej 47-letniego partnera.
W mieszkaniu zatrzymanych mundurowi znaleźli marihuanę, amfetaminę, tabletki extasy, woreczki strunowe, zestaw telefonów komórkowych oraz przedmiot przypominający broń palną.
- W mieszkaniu zatrzymanych zabezpieczono łącznie ponad 8,5 tys. porcji handlowych narkotyków oraz 123 tabletki typu extasy. Z uwagi na dużą ilość zabezpieczonych środków, a także fakt, że para podejrzewana jest o handel wyżej wymienionymi substancjami, sąd zastosował wobec nich areszt na okres 3 miesięcy - przekazuje st. asp. Aleksandra Freus z wrocławskiej policji.
Obojgu zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze