Reklama

Za prowadzenie tego rodzinnego biznesu na Nowym Dworze zostali aresztowani

28/12/2022 18:10

Duże ilości narkotyków trafiły w ręce policjantów, którzy rozpracowali parę handlująca zabronionymi substancjami.

Para zajmowała się handlem narkotykami na osiedlu Nowy Dwór we Wrocławiu. Policjanci najpierw zatrzymali 40-letnią kobietę, następnie jej 47-letniego partnera.


W mieszkaniu zatrzymanych mundurowi znaleźli marihuanę, amfetaminę, tabletki extasy, woreczki strunowe, zestaw telefonów komórkowych oraz przedmiot przypominający broń palną.


- W mieszkaniu zatrzymanych zabezpieczono łącznie ponad 8,5 tys. porcji handlowych narkotyków oraz 123 tabletki typu extasy. Z uwagi na dużą ilość zabezpieczonych środków, a także fakt, że para podejrzewana jest o handel wyżej wymienionymi substancjami, sąd zastosował wobec nich areszt na okres 3 miesięcy - przekazuje st. asp. Aleksandra Freus z wrocławskiej policji.

Reklama

Obojgu zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia.


K

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości