Reklama

Zakłócali ciszę nocną, byli nietrzeźwi i mieli przy sobie amfetaminę

06/09/2018 19:38

Policjanci zatrzymali późną nocą głośnych i agresywnych 30-laktów, którzy nie dość, że byli nietrzeźwi, to mieli przy sobie ponad 27 porcji amfetaminy. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Późną nocą mieszkaniec Psiego Pola zgłosił na komisariat przypadek zakłócania ciszy nocnej. Po przyjeździe na miejsce zgłoszenia policjanci podeszli do dwóch mężczyzn, którzy zachowywali się bardzo głośno i agresywnie. W trakcie kontroli funkcjonariusze zauważyli, że 30-latkowie mieli przy sobie narkotyki i próbowali je ukryć. Przy zatrzymanych znaleziono ponad 27 porcji amfetaminy. Dodatkowo okazało się, że każdy z nich miał w organizmie blisko promil alkoholu.


Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. O ich dalszym losie zdecyduje sąd. – Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności – mówi sierż. Monika Perec.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości