Do zdarzenia doszło o godz. 8.30 na wysokości CH Borek. Zapaliłą się wysuszona trawa posiana tam po przebudowie torowiska.
Paliło się zielone torowisko na al. Hallera. Wysuszona trawa stanęła w płomieniach o godz. 8.30 we wtorek, 16 maja. Roślinność na przebudowanym niedawno torowisku paliła się na około 10-metrowym odcinku na wysokości centrum handlowego Borek.
Świadkowie zdarzenia przekazują, że tramwaje nie jeździły w tym miejscu. Wrocławska straż pożarna potwierdza, że otrzymała zgłoszenie o tym pożarze.
Torowisko na ul. Hallera było przebudowane pod koniec 2021 r. Została na nim posiana trawa, aby było ciche i ekologiczne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze