Reklama

Zapaliła się trawa na zielonym torowisku na al. Hallera

17/05/2022 11:31

Do zdarzenia doszło o godz. 8.30 na wysokości CH Borek. Zapaliłą się wysuszona trawa posiana tam po przebudowie torowiska.

Paliło się zielone torowisko na al. Hallera. Wysuszona trawa stanęła w płomieniach o godz. 8.30 we wtorek, 16 maja. Roślinność na przebudowanym niedawno torowisku paliła się na około 10-metrowym odcinku na wysokości centrum handlowego Borek.


Świadkowie zdarzenia przekazują, że tramwaje nie jeździły w tym miejscu. Wrocławska straż pożarna potwierdza, że otrzymała zgłoszenie o tym pożarze.


Torowisko na ul. Hallera było przebudowane pod koniec 2021 r. Została na nim posiana trawa, aby było ciche i ekologiczne.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości