Reklama

Żartowniś zniszczył swój urlop. Powiedział, że w bagażu ma granat

03/06/2024 10:55

Polak, który na wrocławskim lotnisku żartował, że w bagażu ma granat nie poleciał do Turcji. Dodatkowo został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych. -Zdarzenie nie miało wpływu na płynność funkcjonowania wrocławskiego portu lotniczego - poiformowała straż graniczna.

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Wrocławia-Strachowic pod koniec maja zostali zaalarmowani przez pracowników lotniska, że 42-letni Polak, udający się do tureckiej Antalyi poinformował ich podczas nadawania bagażu rejestrowanego, że w jego bagażu jest granat. Dyżurni pirotechnicy niezwłocznie podjęli czynności w celu wyjaśnienia całej sytuacji. 42-latek został odizolowany od reszty podróżnych.


- Funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych SG sprawdzili bagaż podróżnego pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotów – wynik negatywny. Bagaż został uznany jako bezpieczny. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych. Ponadto kapitan statku powietrznego podjął decyzję o wycofaniu „żartownisia” z lotu. Zdarzenie nie miało wpływu na płynność funkcjonowania wrocławskiego portu lotniczego - poinformował Nadodrzański Oddział Straży Granicznej.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości