Reklama

Zatrzymanie na Tarnogaju. Kierowca miał 3 promile

12/09/2018 10:04

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który usiłował prowadzić samochód pod wpływem alkoholu. 66-latek tłumaczył, że pokłócił się z żoną i chciał jak najszybciej uciec z domu. Kompletnie pijanego kierowcę zatrzymał sąsiad, który wyrwał mu kluczyki ze stacyjki i zadzwonił po policję.

– Funkcjonariusze otrzymali informację, że mocno nietrzeźwy mężczyzna wsiada do samochodu i nawet udało mu się przejechać kilkanaście metrów. Świadek tego zdarzenia postanowił sam działać, zszedł do mężczyzny i wyciągnął kluczyki z jego stacyjki. Chwilę po tym, na miejsce przyjechali policjanci. Zastali kierującego, który siedział za kierownicą, a pojazd stał na środku drogi – relacjonuje st. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji.


Zatrzymany to 66-letni wrocławianin. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że pokłócił się z żoną, dlatego chciał odjechać. Podczas badania policyjnym alkomatem okazało się, że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Reklama

Mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie samodzielnie wysiąść z auta. Mężczyzna na cały dzień trafił do Wrocławskiego Ośrodka Pomocy Osobom Nierzeźwym, a jego samochód został odwieziony na parking strzeżony.


Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości