Reklama

Zatrzymano podejrzanego o napaść na policjantów w sylwestrową noc

04/01/2018 13:05

Policjanci zatrzymali pierwszą osobę podejrzewaną o udział w napaści na dwóch funkcjonariuszy policji w sylwestrową noc. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Jak poinformował nas Paweł Petrykowski, policjanci na służbie zauważyli w sylwestrową noc dwóch mężczyzn, którzy zaczęli odpalać petardy w pobliżu komisariatu na ulicy Traugutta i znajdujących się tam samochodów. Funkcjonariusze policji ruszyli w kierunku mężczyzn, a ci na ich widok zaczęli uciekać. To zachowanie wydało się policjantom podejrzane, pobiegli więc za mężczyznami. Po tym, jak uciekający wbiegli do podwórka i jednej z bram, ścigający ich policjanci zostali zaatakowani przez grupę innych mężczyzn.


W środę, w godzinach popołudniowych, w ręce policjantów wpadł 29–letni mieszkaniec Wrocławia podejrzewany o udział w tym zdarzeniu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalono, był już wcześniej notowany za nielegalne posiadanie broni lub amunicji, groźby, bójki i pobicia oraz przestępstwa narkotykowe.

Reklama


W dalszym ciągu trwają czynności w kierunku zatrzymania pozostałych osób, które zaatakowały funkcjonariuszy na służbie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości