W całej Polsce punktualnie o godz. 17.00 policjanci uruchomią sygnały świetlne i dźwiękowe w swoich radiowozach. To na cześć zmarłych policjantów.
Przypomnijmy, w nocy z piątku na sobotę na ulicy Sudeckiej doszło do strzelaniny. Maksymilian F., poszukiwany listem gończym za oszustwa, strzelił policjantom w tył głowy. Wczoraj, 4 grudnia funkcjonariusze z komisariatu na Połbina, Daniel Łuczyński i Ireneusz Michalak, przegrali walkę o życie. Maksymilian F. będzie sądzony więc za zabójstwo policjantów.
Dzisiaj, 5 grudnia, o godz. 17. zawyją policyjne syreny - w ten sposób funkcjonariusze oddadzą hołd zmarłym kolegom. Tak będzie nie tylko we Wrocławiu, ale w całej Polsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze