Przed godz. 12 na placu Powstańców Śląskich doszło do zderzenia samochodu osobowego z tramwajem. Miały miejsce utrudnienia w ruchu tramwajów i kursowała komunikacja zastępcza.
W wyniku kolizji samochodu osobowego z tramwajem pojazdy linii 2, 6, 7 i 17 kursowały skróconą trasą do Zajezdni Borek. MPK rozwoziło pasażerów autobusami „za tramwaj” w relacji Orla - Klecina. Ruch został już przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze