Do wypadku doszło na ul. Pułaskiego, gdzie dziś (2.10) około godz. 10.30 rowerzystka została potrącona przez tramwaj.
AKTUALIZACJA, godz. 11.30
MPK poinformowało o odblokowaniu przejazdu. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
***
Jak informuje Aleksandra Freus z biura prasowego wrocławskiej policji, do wypadku doszło, gdy 75-latka wjechała rwerem na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. W wyniku zderzenia z nadjeżdżającym tramwajem doznała dość poważnych złamał kości. W stanie niezagrażającym życiu kobieta została prewieziona do szpitala.
Na czas działań służb przejazd dla tramwajów przez ul. Pułaskiego został zablokowany. MPK wprowadziło objazdy:
Na odcinku ul. Pułaskiego - ul. Małachowskiego jeżdżą autobusy za tramwaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze