Po godzinie 18 na ulicy Żmigrodzkiej - na wysokości ulicy Kępińskiej - doszło do zderzenia tramwaju z samochodem osobowym. Torowisko w obie strony było zablokowane.
Do zdarzenia doszło, kiedy kierowca samochodu osobowego chciał zawrócić i nie zauważył nadjeżdżającego tramwaju.
Tramwaje jadące na Poświętne nie kursowały do pętli przy Żmigrodzkiej, tylko wcześniej zawracały - składy linii 15 w kierunku Parku Południowego kierowano objazdem przez Żmigrodzką, Trzebnicą i Dworzec Nadodrze do placu Staszica. Z kolei "jedynka" i "siódemka" jeździły przez Bałtycką, Reymonta i Staszica. Z kolei w relacji Karłowice - Poświętne kursowały autobusy zastępcze.
Po godzinie 18:30 usunięto utrudnienia, a tramwaje wróciły na stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze