Reklama

Zepsuło się torowisko. Tramwaje omijały centrum

20/01/2023 09:37

Do awarii doszło na ul. Piłsudskiego. Kilka linii tramwajowych jeździło objazdami, były autobusy za tramwaj.

***AKTUALIZACJA, godz. 12***


MPK Wrocław poinformowało o usunięciu awarii na ul. Piłsudskiego. Tramwaje wróciły na stałe trasy przejazdu.


***


Nie ma przejazdu przez ul. Piłsudskiego we Wrocławiu. MPK Wrocław ograniczyło się do komunikatu o trwających “pracach torowych”. Wcześniej przewoźnik nie informował o planowanych pracach i wiążących się z nimi utrudnieniach dla wrocławian.



tramwaje linii 5 do Księże Małe oraz linii 11 w kierunku Kowale jeżdżą objazdem przez ul. Sądową, ul. Krupniczą i ul.Kazimierza Wielkiego,
tramwaje linii 15 kierunek Park Południowy, 31 oraz 32 kierunek Gaj jeżdżą przez  ul. Podwale, ul. Teatralną, ul. Skargi i ul. Peronową,
tramwaje linii 2 do Biskupina oraz linii 70 w stronę Poświętnego jeżdżą ulicami: Świdnicką, Teatralną i przez Galerię Dominikańską.

Pomiędzy pl. Orląt Lwowskich, pl. Legionów i Dworcem Głównym jeżdżą autobusy za tramwaj.


 


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości