Do awarii doszło na ul. Piłsudskiego. Kilka linii tramwajowych jeździło objazdami, były autobusy za tramwaj.
***AKTUALIZACJA, godz. 12***
MPK Wrocław poinformowało o usunięciu awarii na ul. Piłsudskiego. Tramwaje wróciły na stałe trasy przejazdu.
***
Nie ma przejazdu przez ul. Piłsudskiego we Wrocławiu. MPK Wrocław ograniczyło się do komunikatu o trwających “pracach torowych”. Wcześniej przewoźnik nie informował o planowanych pracach i wiążących się z nimi utrudnieniach dla wrocławian.
Pomiędzy pl. Orląt Lwowskich, pl. Legionów i Dworcem Głównym jeżdżą autobusy za tramwaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze