W piątek po godz. 19 w Żernikach Wrocławskich doszło do kolizji z udziałem busa i samochodu osobowego. Ze względu na plamę oleju na drodze, na miejscu interweniowała straż pożarna.
O godz. 19:40 ochotnicza straż pożarna ze Świętej Katarzyny otrzymała zgłoszenie o plamie oleju na drodze w Żernikach Wrocławskich. – Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do kolizji drogowej pomiędzy busem a samochodem osobowym. Nikt nie został poszkodowany – informują strażacy
Do zdarzenia doszło między stacją Lotos w Żernikach Wrocławskich a stacją kolejową Smardzów. Przez około godzinę ruch odbywał się tam wahadłowo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze