Reklama

Żerniki Wrocławskie: bus zderzył się z samochodem. Plama oleju na drodze

25/02/2022 21:16

W piątek po godz. 19 w Żernikach Wrocławskich doszło do kolizji z udziałem busa i samochodu osobowego. Ze względu na plamę oleju na drodze, na miejscu interweniowała straż pożarna.

O godz. 19:40 ochotnicza straż pożarna ze Świętej Katarzyny otrzymała zgłoszenie o plamie oleju na drodze w Żernikach Wrocławskich. – Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do kolizji drogowej pomiędzy busem a samochodem osobowym. Nikt nie został poszkodowany – informują strażacy

Do zdarzenia doszło między stacją Lotos w Żernikach Wrocławskich a stacją kolejową Smardzów. Przez około godzinę ruch odbywał się tam wahadłowo.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości