Reklama

Zgubił na stacji benzynowej 5 tysięcy zł. Policjanci pomogli mu je odzyskać

19/09/2018 14:41

34-letni mężczyzna zgubił na stacji benzynowej 5 tysięcy złotych, które były przeznaczone na opłaty urzędowe. Pieniądze prawdopodobnie wypadły mu z kieszeni, gdy wysiadał z samochodu przy dystrybutorze. Dzielnicowi pomogli mu je odzyskać.  

Funkcjonariusze z komisariatu Wrocław Fabryczna zaangażowali się w pomoc mężczyźnie, który zgubił 5 tysięcy złotych. Gotówka wypadła z kieszeni 34-latka w momencie, gdy tankował samochód na stacji benzynowej. Mężczyzna planował pojechać do urzędu zrobić opłaty i w kieszeni, w przeźroczystej koszulce na dokumenty, miał zwitek banknotów. Dopiero po czasie zorientował się, że wypadły mu pieniądze. Powrócił na stację benzynową, gdzie dowiedział się od jej pracowników, że obszar z dystrybutorami do tankowania objęty jest monitoringiem.


– Sprawą zajęli się dzielnicowi z komisariatu Wrocław – Fabryczna i szybko ustalili, do kogo należy samochód, którym ze stacji odjechał znalazca pieniędzy – mówi st. sierż. Dariusz Rajski. Policjanci skontaktowali się z mężczyzną, który przyznał, że znalazł w tym dniu gotówkę, ale nie zgłosił tego faktu, bo spieszył się do mechanika. Funkcjonariusze poprosili go o zwrot pieniądzy, które jeszcze tego samego dnia trafiły do ich właściciela.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości