Z powodu złego stanu torowiska od wczesnych godzin porannych na ulicy Reymonta miały miejsce utrudnienia w ruchu tramwajów. Wprowadzono objazdy i uruchomiono komunikację zastępczą.
Utrudnienia w ruchu rozpoczęły się w środę ok. godz. 6:35 rano. W związku z tym tramwaje linii 14, 15 i 24 skierowano objazdem przez Dworzec Nadodrze, Trzebnicką i Żmigrodzką do pętli Poświętne. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji pl. Staszica - Osobowice.
Utrudnienia zakończyły się przed godz. 9 rano.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze