W piątek rano doszło do awarii torowiska na ulicy Trzebnickiej. Tramwaje kursowały objazdem i uruchomiono komunikację zastępczą.
Ze względu na zły stan torowiska na skrzyżowaniu ulicy Trzebnickiej z Kraszewskiego (w kierunku Żmigrodzkiej) tramwaje linii 1, 7 i 8 jechały objazdem przez pl. Staszica, Reymonta i Bałtycką do pętli Poświętne.
Kursowały autobusy "za tramwaj" w relacji Dw. Nadodrze-Żmigrodzka/ Wołowska.
Utrudnienia zakończyły się po godz. 12. Tramwaje wróciły na swoje trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze