02/05/2019 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Przed południem na placu Gołębim odbyły się wrocławskie uroczystości z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wzięli w nich udział m.in. minister Beata Kempa, wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak i prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.
Autor: Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Autor: Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Autor: Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Autor: Dolnośląski Urząd Wojewódzki
Autor: Dolnośląski Urząd Wojewódzki